3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Albertslund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Albertslund er der to nye rækkehuse til salg, som kan interessere købere. Først er rækkehuset på Jægerhusene 37. Denne bolig har et boligareal på 106 kvadratmeter og består af 4 værelser. Med en grundstørrelse på 124 kvadratmeter er rækkehuset prissat til 2.998.000 kr.
En anden mulighed i området er rækkehuset på Rytterhusene 60. Dette rækkehus tilbyder 108 kvadratmeter bolig også med 4 værelser. Med samme grundstørrelse på 124 kvadratmeter, er huset prissat til 2.975.000 kr. Begge boliger præsenterer attraktive muligheder i Albertslund.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.